Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Proszę zagłosuj...
Forum Anarchistyczne > Serwisy www > Forum
prawdapunk

user posted image

user posted image







Proszę wszystkich aby głosowali na stronę w powyżej podanych toplistach, gdyż dzięki temu zwiększa się bez wątpienia popularność forum smile.gif

pozdrawiam
I z góry dziękuję smile.gif
pietruha
Ok. Może jestem mało inteligentny albo cuś w tym stylu, ale jak się tam głosuje? biggrin.gif
prawdapunk
normalnie - klikasz na button a nastęopnie "kliknij tutaj aby wejść
pietruha
Aha laugh.gif No to już tak zrobiłem biggrin.gif
Piotr
można by zmienic baner forum anarchistycznego na topliscie" popieram anarchizm "bo taki szary jakiś
prawdapunk
gdybym tylko pamiętał hasło...
seksa
daj mi linka to go podmienie
Dr.Wycior
a ja apeluje o zmiane rozmiarow guzika "popiera anarchizm" na standartowe 88x31 pixeli smile.gif
prawdapunk
seksa bannery są tutaj: http://www.forum.ibw.com.pl/index.php?show...=842&hl=reklama

Dr. Wycoir - nie ma takiego jednolitego standardu w buttonach(tak jak to jest w bannerach), natomist button antykapitalizmu, jest dośc cięzki i na wolnym serwie umieszczony wink.gif
więc moglibyście się tym zająć
Dr.Wycior
no ja sie spotkalem z usystematyzowaniem tych wymiarow, dlatego zrobilem wlasnie taki, nie zaduzy, nie za maly, a guzik wisi sobie obecnie na moscie, ktory co jakis czas pada, spoko, dzieki za uwage, przerzuce go na syndykaliste.

aha, ciezki??? 5 kb!
prawdapunk
na button jest to sporo dry.gif
Dr.Wycior
lacza DSL to juz nawet w pl standart, wiec nie przesadzalbym smile.gif dlugo sie nie laduje.
prawdapunk
ale weobraź sobie stronę której zalezy na jak najmniejszej ilości grafik (ibw) i raptowanie taki ciężar spada tongue.gif

tak naprawdę button w formacie gif to moim zdaniem powinien być do 3/4 kb
w png - 2/3 kb
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2005 Invision Power Services, Inc.